Tapeta górski staw (sku:nma/12146-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12146-f Kategorie: , ,

Opis

Ta urocza tapeta przedstawia zapierający dech w piersiach krajobraz górskiego raju. Na pierwszym planie znajduje się bujna górska łąka, która jest pokryta kolorowymi kwiatami. Ta pełna życia sceneria emanuje świeżością i naturą w pełnym rozkwicie.

Ścieżka prowadzi nas w dół przez tę malowniczą łąkę, zachęcając do spokojnego spaceru w otoczeniu przyrody. Świeże powietrze i zapach kwiatów wypełniają przestrzeń, tworząc wrażenie spokoju i relaksu.

W oddali, za łąką, wznoszą się majestatyczne górskie grzbiety, które zdają się sięgać aż do nieba. To przypomina nam o potędze natury i jej wielkości. W centrum tego widoku znajduje się staw, który jest otoczony górami. Ta idylliczna oaza spokoju dodaje scenie uroku i zapewnia odrobinę chłodu w ciepły dzień.

Na niebie widzimy zachód słońca, który rozprasza promienie o ciepłych odcieniach, takich jak pomarańcz i róż. To magiczna chwila, kiedy słońce zaczyna schodzić za horyzont, oświetlając cały krajobraz delikatnym światłem. Jest to zapierający dech w piersiach widok, który tworzy niesamowitą atmosferę spokoju i romantyzmu.

Ta tapeta jest doskonałym sposobem na przeniesienie się w magiczny świat przyrody i znalezienie ukojenia w pięknie natury.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna