Tapeta – kwitnące wiśnie i księżyc (sku:nma/12131-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12131-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta przedstawiająca kwitnące drzewa wiśni w Japonii w nocy, z widokiem na księżyc i inne planety, zapewnia niezwykle malowniczy i magiczny obraz.

Na pierwszym planie tapety widać przepiękne drzewa wiśni w pełnym rozkwicie. Ich delikatne, różowe kwiaty układają się w niskich gałęziach, tworząc efekt pięknych chmur różowych płatków unoszących się w powietrzu. Kwiaty wiśni emanują subtelnym, romantycznym blaskiem.

W tle widoczny jest mroczny, nocny nieboskłon. Księżyc wznosi się na niebie jako jaśniejący srebrny dysk, który oświetla krajobraz swym łagodnym światłem. W oddali na niebie widać inną planetę.

Cała sceneria emanuje spokojem i harmonią. Delikatny wiatr niesie zapach kwitnących wiśni, a gwiazdy migoczą na nocnym niebie, przypominając nam, jak niewielkim elementem jesteśmy w ogromnym wszechświecie.

Ta tapeta zapewnia nie tylko piękny widok, ale także przypomina o pięknie natury i kosmicznej tajemnicy, która otacza nas każdej nocy. Jest to prawdziwie inspirujący obraz, który można podziwiać przez długie godziny.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna