Foto-tapeta z pawiem

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Check Mark Dowolne wymiary i kolory
  • Check Mark Darmowe próbki dekoracji
SKU: 12130-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta przedstawiająca graficznego pawia jest niezwykle piękna i efektowna. Na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę swoją intensywnością i bogatą kolorystyką. W centrum tapety dominuje graficzny paw, którego wygląd jest bardzo szczegółowy i realistyczny.

Paw jest przedstawiony w pełnej okazałości, z piórami o różnych odcieniach kolorów. Jednak to ogon tego ptaka robi największe wrażenie. Ogon pawia jest wyjątkowo długi i rozwidlony, a pióra na nim są wyjątkowo kolorowe. Widzimy intensywne odcienie niebieskiego, zielonego, fioletowego, czerwonego i złotego, które tworzą fantastyczny efekt tęczy barw. Pióra są rozmieszczone w charakterystycznych „oczach”, tworząc niepowtarzalny wzór.

Co sprawia, że ta tapeta jest jeszcze bardziej magiczna, to fakt, że przez ogon pawia prześwitują promienie słońca. Słońce jest ukryte gdzieś poza kadrem, ale jego promienie przenikają przez pióra ogona pawia, tworząc efekt rozświetlenia i błysku. To sprawia, że cała scena wydaje się niemal baśniowa i niezwykle klimatyczna.

Ta tapeta jest idealna do użycia jako tło na komputerze lub jako ozdoba ściany, która na pewno przyciągnie uwagę i dodaje niepowtarzalnego uroku każdemu pomieszczeniu.

[opis-materialow-fototapeta]

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna