Foto-tapeta z pawiem (sku:nma/12130-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12130-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta przedstawiająca graficznego pawia jest niezwykle piękna i efektowna. Na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę swoją intensywnością i bogatą kolorystyką. W centrum tapety dominuje graficzny paw, którego wygląd jest bardzo szczegółowy i realistyczny.

Paw jest przedstawiony w pełnej okazałości, z piórami o różnych odcieniach kolorów. Jednak to ogon tego ptaka robi największe wrażenie. Ogon pawia jest wyjątkowo długi i rozwidlony, a pióra na nim są wyjątkowo kolorowe. Widzimy intensywne odcienie niebieskiego, zielonego, fioletowego, czerwonego i złotego, które tworzą fantastyczny efekt tęczy barw. Pióra są rozmieszczone w charakterystycznych „oczach”, tworząc niepowtarzalny wzór.

Co sprawia, że ta tapeta jest jeszcze bardziej magiczna, to fakt, że przez ogon pawia prześwitują promienie słońca. Słońce jest ukryte gdzieś poza kadrem, ale jego promienie przenikają przez pióra ogona pawia, tworząc efekt rozświetlenia i błysku. To sprawia, że cała scena wydaje się niemal baśniowa i niezwykle klimatyczna.

Ta tapeta jest idealna do użycia jako tło na komputerze lub jako ozdoba ściany, która na pewno przyciągnie uwagę i dodaje niepowtarzalnego uroku każdemu pomieszczeniu.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna