Fototapeta jesienna droga (sku:nma/12141-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12141-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta przedstawia niezwykły pejzaż, który zachwyci każdego miłośnika natury i piękna jesiennej scenerii. Na środku tapety widoczna jest kręta droga, prowadząca przez gęsty las. Droga ta jest otoczona przez drzewa, które przeobraziły się w prawdziwe dzieła sztuki natury dzięki jesiennej metamorfozie.

Drzewa ubrane są w piękne, ciepłe odcienie jesieni – złoto, pomarańcz i czerwień. Słońce nisko wiszące na niebie oświetla tę scenerię złotym, ciepłym światłem. Promienie słoneczne przebijają się przez korony drzew, tworząc magiczne migoczące plamy na ziemi i liściach. Światło to dodaje głębi i intensyfikuje kolorystykę jesieni, co sprawia, że cała sceneria wydaje się niemal magiczna.

Atmosfera jest spokojna i pełna uroku, zachęcając do chwilowego zatrzymania się i podziwiania piękna otaczającej przyrody.

Ta tapeta jest idealna, aby wprowadzić do wnętrza ciepłą i spokojną aurę, a jednocześnie przypominać o urodzie pór roku i pięknie zmieniającej się naturze.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna