Plakat cytat – Oscar Wilde (sku:nma/12249-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat przedstawia się jako kompozycja na zielonkawym tle, które symbolizuje naturę i roślinność. W centrum plakatu znajdują się liście monstery i paproci, tworząc bujną i egzotyczną aranżację. Liście te nadają plakatowi naturalny i dziki charakter, co przywodzi na myśl dziką dżunglę lub tropikalny las deszczowy.

Na środku plakatu, znajduje się cytat Oscara Wilde’a: „Prawdziwie żyć to najrzadsza rzecz na świecie. Większość ludzi jedynie egzystuje”. Cytat ten jest napisany czcionką, która jest zarówno elegancka, jak i wyraźna, podkreślając znaczenie treści.

Kolorystyka plakatu, z dominacją zieleni, podkreśla temat natury i życia, co jest zgodne z przesłaniem cytatu. Cała kompozycja zachęca widza do refleksji nad sposobem, w jaki prowadzi swoje życie i inspiruje go do szukania prawdziwego życia w harmonii z przyrodą.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier