Plakat w tajemniczym lesie (sku:nma/12217-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

W centrum plakatu znajduje się czarna sylwetka kobiety. Jej postać jest wyraźnie zarysowana, a czernie przyciągają uwagę widza. Kobieta stoi nad brzegiem rzeki.

Rzeka, nad którą kobieta stoi, jest niewidoczna w ciemności, ale można wydedukować jej obecność dzięki konturom drzew znajdujących się wzdłuż brzegu rzeki. Drzewa są jednym z głównych elementów krajobrazu, a ich kontury są ledwo widoczne w nocy.

W oddali, na niebie, widoczna jest żółto-pomarańczowa kula. Ta kula może być księżycem lub słońcem wschodzącym lub zachodzącym, co nadaje plakatowi wrażenie niewiarygodnej magii i tajemniczości.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier