Plakat z aforyzmem o odkrywaniu (sku:nma/12229-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat jest elegancki i stonowany, z mocnym nawiązaniem do klasyki i przepychu. W centrum plakatu znajduje się cytat André Gide: „Nie odkryjesz nowych lądów, nie tracąc z oczu wybrzeża”. Tekst jest wyraźny i czytelny, napisany czcionką o klasycznym charakterze, co podkreśla jego istotność.

Tło plakatu stanowią marmurowe płyty, które nadają całości prestiżowego i ekskluzywnego wyglądu. Marmur symbolizuje trwałość i wieczność, co może być interpretowane jako odniesienie do wartościowych naukowych lub filozoficznych odkryć, których dokonuje się nie tracąc z oczu tradycji i fundamentów.

Wokół cytatu i na tle marmurowych płyt widoczne są złoto-zielone liście. Te elementy nadają plakatowi wyjątkowego blasku i charakteru. Złoto jest symbolem bogactwa, mądrości i wartości, podczas gdy zielony kolor liści symbolizuje wzrost, życie i harmonię. Kombinacja tych dwóch kolorów tworzy atmosferę luksusu i elegancji.

Całość plakatu emanuje powagą i znaczeniem cytatu André Gide, zachęcając do refleksji nad znaczeniem odkrywania nowych horyzontów, jednocześnie szanując i ucząc się z przeszłości. To plakat, który przyciągnie uwagę osób ceniących piękno słowa i filozofii życia.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier