Plakat ze złotą myślą o cudach (sku:nma/12228-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat posiada tło imitujące marmur, co nadaje mu wyrafinowany i luksusowy wygląd. Marmur jest zazwyczaj w odcieniach bieli i szarości, co symbolizuje trwałość i elegancję.

Na tle marmuru znajdują się zielone gałązki paproci. Liście paproci odnoszą się do natury, symbolizują trwałość i rozwój, co nadaje plakatowi elementy natury i życia.

Cytat jest centralnie umieszczony na plakacie i wykorzystuje elegancką, wyraźną typografię. Cytat
od Dawida Ben-Guriona brzmi: „Kto nie wierzy w cuda, nie jest realistą”. Jest to mądre zdanie, które podkreśla, że wiara w niemożliwe i możliwość spełnienia cudów jest często kluczowym aspektem osiągania celów.

Całość plakatu tworzy wrażenie spokoju, harmonii i luksusu, jednocześnie przekazując ważną myśl o wierzeniach i możliwościach, jakie kryją się w życiu. Ten plakat jest nie tylko dekoracyjny, ale także inspirujący i przypomina, że realność może być zdefiniowana przez wiarę w niemożliwe.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier