Plakat złota myśl Andy Rooney`a (sku:nma/12251-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat ten prezentuje się bardzo efektownie i inspirująco. Na różowym tle, które nadaje mu delikatności i subtelności, umieszczone są papierowe kwiaty, co dodaje mu wyjątkowego uroku.

Centralnym elementem tego plakatu jest sentencja autorstwa Andy’ego Ronney’a, która brzmi: „Każdy chce być na szczycie, ale rozwój i szczęście osiągasz, kiedy się wspinasz”.

Całość kompozycji jest harmonijna, a różowe tło w połączeniu z delikatnymi papierowymi kwiatami nadaje plakatowi wrażenie kobiecości, subtelności i pozytywnego nastroju. To idealna dekoracja, która może być inspiracją i motywacją dla osób, które pragną osiągnąć swoje cele, rozwijać się i dążyć do szczęścia, pamiętając, że droga na szczyt wymaga wysiłku i wspinania się.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier