Tapeta bajkowa ścieżka przez las (sku:nma/12140-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12140-f Kategorie: , ,

Opis

Ta tapeta przedstawia magiczny widok lasu, który jest ukazany z nietypowej perspektywy – od dołu. Głównym elementem są olbrzymie, wydające się niekończące korzenie drzew, które wyrastają z ziemi i tworzą swego rodzaju naturalną ścieżkę do wnętrza lasu. Korzenie te są pokryte mchem, co dodaje im pewnego rodzaju uroku i tajemniczości.

Widok w górę jest zapierający dech w piersiach. Gałęzie drzew rozpościerają się nad głową, tworząc gęstą koronę zielonych liści, która przesłania niebo. Promienie słoneczne przebijają się przez tę koronę, tworząc delikatne plamy światła na korzeniach i mchu. Światło to dodaje magii i głębi tej scenerii, tworząc efekt niemalże bajkowego lasu.

Kolorystyka tapety jest dominowana przez odcienie zieleni, od soczystej zieleni liści po głęboki odcień ziemi. To wszystko tworzy harmonijny kontrast, który wprowadza spokój i ukojenie. Cała sceneria emanuje naturalną pięknem i dzikością, pozwalając na chwilę oderwania się od codziennej rzeczywistości i zanurzenia się w magii lasu. Ta tapeta jest idealna dla miłośników przyrody i osób pragnących przywołać do swojego wnętrza harmonię natury.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna