Tapeta – noc (sku:nma/12137-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12137-f Kategorie: , ,

Opis

Na nocnym niebie, w centrum tapety, wznosi się jasny księżyc w pełni, który oświetla krajobraz swoim srebrnym światłem. Jego blask rzuca delikatne refleksy na powierzchni jeziora, nadając mu uroku i tajemnicy.

Miedzy drzewami, na polanie leży jezioro, którego powierzchnia jest gładka i lustrzana. Woda odbija światło księżyca, tworząc iluzję nieba na ziemi. Ta spokojna tafla wody dodaje spokoju i harmonii całemu obrazowi.

W powietrzu unoszą się migoczące świetliki, które dodają scenie niezwykłego uroku. Ich delikatne światło jest magiczne i tworzy baśniowy nastrój.

Ta tapeta emanuje romantyczną i magiczną atmosferą. Kombinacja jasnego księżyca, tajemniczego lasu, spokojnego jeziora i migoczących świetlików tworzy scenę pełną spokoju i piękna natury. Jest to obraz, który może przywoływać uczucia zachwytu i nostalgii, a jednocześnie przypominać o pięknie naturalnego świata.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna