Plakat z serii chińskie przysłowia (sku:nma/12232-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat ten jest pełen symboliki i estetyki chińskiego designu. Na pierwszy rzut oka widać, że głównym motywem są kwiaty, które tworzą tło plakatu. Kwiaty te, choć nie opisane w szczegółach, sugerują bogactwo i piękno natury, które jest często obecne w chińskiej kulturze.

Na środku plakatu znajduje się chińskie przysłowie napisane piękną kaligrafią. Tekst głosi: „Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi”. To przysłowie odnosi się do siły charakteru i determinacji, co stanowi ważny element chińskiej filozofii życiowej.

Cały plakat emanuje harmonią, spokojem i mądrością chińskiej kultury. Kolorystyka może być stonowana, skupiając się na odcieniach czerwieni i różu, które podkreślają naturę i kwiaty.

Ten plakat nie tylko przypomina o znaczeniu wytrwałości i zdolności do podniesienia się po porażkach, ale także stanowi estetyczny dodatek do przestrzeni, który może inspirować i dodawać pozytywnego charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym się znajduje.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier