Plakat ze słowami Olgi Tokarczuk (sku:nma/12225-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat ten emanuje subtelną elegancją i głębokim przesłaniem, łącząc słowa Olgi Tokarczuk z delikatnymi elementami dekoracyjnymi.

Tło plakatu jest utrzymane w stonowanym odcieniu szarości, co nadaje całości powagi i umożliwia skoncentrowanie uwagi na cytacie. W centrum plakatu znajdują się słowa Olgi Tokarczuk: „Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej”. Tekst jest napisany elegancką czcionką, która podkreśla jego znaczenie i czytelność.

Wokół cytatu, wzdłuż jego krawędzi, znajdują się delikatne brzoskwiniowe kwiaty. Kwiaty te dodają plakatowi delikatności, symbolizując potencjał wzrostu, rozwoju i piękna. Ich kolor wprowadza ciepło i harmonię do kompozycji.

Rozrzucone po plakacie perełki i kryształki nadają mu elegancji i subtelności. Te błyszczące elementy przyciągają uwagę i mogą symbolizować wartości, które mamy w życiu, oraz chwile, które są wyjątkowe i pełne blasku.

Całość kompozycji jest spójna i harmonijna. Plakat wyraża przesłanie, że perspektywa myślenia o możliwościach poprawy jest zarazem źródłem nadziei i motywacją do działania. Kombinacja cytatu Olgi Tokarczuk, brzoskwiniowych kwiatów oraz perełek i kryształków tworzy inspirujący i piękny plakat, który zachęca do refleksji nad życiowym optymizmem.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier